plde
Spedycja

Dwadzieścia lat temu zaczynaliśmy swoją działalność z dwoma ciągnikami siodłowymi, dziś możemy pochwalić się flotą liczącą 45 ciągników siodłowych marki Mercedes Benz i VOLVO, odpowiadającym najnowszym normom międzynarodowym.

Jesteśmy członkami Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i posiadamy Karnety TIR.

Gwarantujemy terminowe i bezproblemowe dostawy do każdego punktu w Polsce oraz w całej Europie i Azji. Jesteśmy spedycją bez ograniczeń, nie boimy się nowych wyzwań i docieramy do wszystkich miejsc, do których zażyczy sobie nasz klient.

Zatrudniamy doświadczonych i posiadających wszelkie uprawnienia kierowców, dbających o powierzony im towar, którzy dokładają wszelkich starań, aby cały transport przebiegał sprawnie i bez żadnych komplikacji. Czuwają nad nimi spedytorzy, dla których terminowość i rzetelność to podstawowe wyznaczniki pracy.

Naszym klientom oferujemy również obsługę celną. W siedzibie naszej firmie znajduje się miejsce uznane, w związku z czym w celu dokonania odprawy celnej towaru w procedurze uproszczonej nie ma konieczności udawania się do Urzędu Celnego.